Seminár máme úspešne za sebou

DSC_6525

Úvodný seminár spoločnosti Progress Clini, s.r.o. s tému „ Je reálne žiť 120 rokov?“ bol jednou z prvých akcií, ktorou chce Progress Clinic predstaviť modernú, prírodnú, komplexnú metódu regenerácie, zlepšenia zdravia a omladenia. Dňa 18.5.2019 v hoteli Slovan v Tatranskej Lomnici autori metódy Ing. Ján Jurík a MUDr. Štefan Volák privítali prvých záujemcov, ktorých táto problematika oslovila a prišli dozvedieť sa viac o možnostiach skvalitnenia starostlivosti o svoje zdravie. Účastníkom bol prezentovaný spôsob, cieľ aj verifikácia metódy – dosiahnutie čo najlepšieho stavu fyzického a duševného zdravia klientov pod vedením kvalifikovaných odborníkov a lektorov a predĺženie aktívneho života za pomoci prírodnej medicíny.

Výsledkom tejto metódy by mala byť zmena životného štýlu a dodržiavanie základných princípov, ktoré povedú k aktívnemu a dlhému životu, pričom verifikácia bude zabezpečená vyšetrením telomérov.

Regeneračná metóda pozostáva zo 6 základných pravidiel – pilierov zdravého životného štýlu.
Pravidlo zdravého metabolizmu doplnil Mgr. Andrej Medveď o prínosné informácie o vplyve stravy na našu imunitu. Svojou prednáškou s názvom Vplyv nedostatočnej imunity na vznik chronických a autoimunitných ochorení a spôsobom prezentácie uchvátil publikum, čo bolo zreteľné aj v diskusii a následne aj záujmom účastníkov o konzultáciu po skončení prednášky.

Po výbornom a zdravom obede, ktorého základom bola práve Hliva ústricovitá pokračoval program oboznámením sa s ďalšími pravidlami regeneračnej metódy. Odborníčka na fyzioterapiu u pacientov s respiračnými ochoreniami, Mgr. Henrieta Papcúnová zaujala interaktívnou prednáškou Dýchanie pre zdravie . Prezentáciou o význame správneho dýchania pre naše telo a pre proces regenerácie. Doplnila to informáciami o vplyve správneho držania tela na dýchanie a mnohými odbornými radami o význame správneho cvičenia pre zdravie pohybovej a opornej sústavy.

Etikoterapiu ako metódu, ktorá vidí príčiny chorôb, nehôd, úrazov a nespokojnosti v živote v narušených vzťahoch k sebe, k ľuďom, prírode a k Bohu predstavila Mgr. Barbora Zibrínová, MBA. Naznačila, že kľúčom k šťastnejšiemu životu by mohlo byť aj postupné odkrývanie zlozvykov a osvojovanie si nových, zdraviu prospešných návykov. Jej prednáška stála prinajmenšom za zamyslenie sa prítomných nad príčinami nespokojnosti vo svojom živote a aktivitami, ktoré by túto nespokojnosť vyriešili.

Veľmi nás potešil záujem účastníkov seminára a veríme, že medzi nimi sa nájdu záujemcovia, ktorí absolvujú kompletnú regeneračnú metódu.

Zdieľať článok

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Ako je možné sa objednať a získať bližšie informácie?

Stačí, ak nás kontaktujete telefonicky alebo e-mailom.